kontakt@klinikakurosz.pl 95 720 84 83 Pon - Pt: 8:00-20:00 | Sob - Nd: 10:00-20:00

O nas

Człowiek to człowiek. Zwierzę to zwierzę. Ale uczucia, które ich wiążą są zawsze podobne. Radość i spokój dostajemy i dajemy. Zwierzęta częstokroć nas chronią, ale zawsze przy tym sprawiają, że człowiek nie czuje się samotny. Jako ich opiekunowie, my ludzie, dajemy im to samo: odpowiedzialność za ich los i poczucie przynależności. Wiemy o tym wszyscy w naszej Klinice.

Dlatego z jednakowym zrozumieniem traktujemy zwierzęta, które są naszymi Pacjentami jak i ich opiekunów, którzy są naszymi Klientami. Sami mamy zwierzęta i dlatego rozumiemy los zarówno własnych jak i cudzych. Rozumiemy żal wywołany cierpieniem i cieszymy się radością z powrotów do zdrowia. To są powody, dla których naczelnym hasłem, jakim kierujemy się w naszej pracy jest:

Przywracanie zdrowia i zmniejszanie cierpienia zwierząt, oraz udzielanie wsparcia opiekunom w miłości do ich podopiecznych.

Naszą misję realizujemy na co dzień odwołując się do wszystkiego, co Klinika Weterynaryjna, zatrudniająca profesjonalny zespół lekarzy i asystentów może zaoferować swoim Pacjentom i Klientom.

Całodobowa opieka nad zwierzętami.

Nasz szpital działa tak jak każda placówka tego typu: pacjent przez całą dobę jest pod opieką wykwalifikowanego personelu, a wszelkie zabiegi i sam proces leczenia nie wymaga uciążliwych, wielokrotnych przyjazdów do lecznicy, co jest szczególnie istotne gdy sprawia to kłopot opiekunowi i przysparza dodatkowych cierpień zwierzęciu.

Nowoczesne procedury medyczne.

Które rozwijamy zgodnie z rytmem rozwoju medycyny weterynaryjnej, a także wraz z pojawianiem się niespodziewanych, nie przewidzianych w procedurach przypadków. To one pozwalają nam poszerzać doświadczenie zawodowe.

Sprawdzone i zoptymalizowane leki.

Które zmniejszają ryzyko powikłań i maksymalizują efekty leczenia, nie narażając przy tym naszych Klientów na nieuzasadnione koszty.

Centrum diagnostyczne

W pełni wyposażone laboratorium i urządzenia do obrazowania organów wewnętrznych, które pozwalają nam na szybkie stawianie diagnozy. Ma to kluczowe znaczenie, szczególnie w cięższych przypadkach chorobowych.

Odpowiedni dobór personel

Oparty na sprawdzaniu kwalifikacji każdego nowo zatrudnionego lekarza i asystenta weterynaryjnego oraz stworzonym przez nas wewnętrznym systemem szkoleń.

Szerokie spektrum prowadzonych specjalizacji

Wzorowane na systemie opieki zdrowotnej, który zajmuje się ludźmi.

Podmiotowe traktowanie Pacjentów

Których cierpienie i lęk związany z chorobą nierzadko przypomina ludzki lęk i cierpienie. I dlatego wymaga takiej samej uwagi, zainteresowania, delikatności i fachowych kompetencji.

Właściwy stosunek do konkurencji.

Której nie traktujemy jak wroga, lecz partnera w tworzeniu środowiska gorzowskiej weterynarii. Każdy nasz Klient może bowiem trafić do dowolnej lecznicy. Dlatego zależy nam na promowaniu środowiskowych, wspólnych dla wielu lekarzy, szkoleń podnoszących kwalifikacje medyczne.

Miła i fachowa obsługa

Nastawiona na zrozumienie potrzeb Klientów. Jesteśmy nastawieni na zrozumienie Państwa potrzeb. Nasz system umawiania wizyt pozwala nie tracić czasu, a nasi lekarze mają obowiązek udzielania pełnej informacji diagnostycznej i konsultowania najważniejszych decyzji związanych z leczeniem, jego kosztami oraz dostępnymi alternatywami.