kontakt@klinikakurosz.pl 95 720 84 83 Pon - Pt: 8:00-20:00 | Sob - Nd: 10:00-20:00

PROGRAM STAŻOWY

Poszukujemy absolwentów wydziałów medycyny weterynaryjnej – lekarzy weterynarii, którzy chcą wkroczyć w samodzielną pracę kliniczną, wpasować się w zespół naszej placówki i stać się jego częścią.

Oferujemy:

CO OFERUJEMY?

Ciekawy, pełen wyzwań i kompleksowy, III etapowy PROGRAM STAŻOWY, skierowany do absolwentów wydziałów medycyny weterynaryjnej, w nowocześnie wyposażonej i skoncentrowanej na diagnostyce placówce. Staż w wieloosobowym zespole lekarzy, pod okiem specjalistów i wsparciem doświadczonych asystentów. Praktyczne wykorzystanie wiedzy opanowanej w ramach studiów oraz zdobycie umiejętności potrzebnych do samodzielnego pracy klinicznej.

Możliwość podjęcia stałej współpracy i ustalenia indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego oraz finansowania szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Udostępniamy darmową platformę szkoleniową dla Pracowników Grupy LuxVet.

Wynagrodzenie już od pierwszego dnia stażu, uzależnione od umiejętności i posiadanych kompetencji. 

Dodatkowe benefity: indywidualny pakiet abonamentowy LuxMed, grupowe ubezpieczenia na życie Ergo Hestia, karta Multisport, rabat na usługi dla swoich pupili.

CV prosimy wysyłać na e-mail info@klinikakurosz.pl w tytule „Program stażowy”.  W aplikacji niezbędne jest zamieszczenie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUXVET24 PLATFORMA WETERYNARYJNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 7, Przychodnia Weterynaryjna Weterynaryjne Centrum Kliniczne Kurosz, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami spełniającymi wymogi formalne.