kontakt@klinikakurosz.pl 95 720 84 83 Pon - Pt: 8:00-20:00 | Sob - Nd: 10:00-20:00

Wizyty nagłe

Klinika KUROSZ nie jest zwykłą lecznicą weterynaryjną. Jesteśmy także przygotowani na obsługę tzw. nagłych przypadków. Jeśli trzeba, działamy jak Szpitalny Oddział Ratunkowy w klinice leczącej ludzi. Gdy Pacjent ulegnie wypadkowi, albo wystąpią u niego nagle, bądź niespodziewanie, niepokojące objawy chorobowe, nie ma czasu na czekanie, nie ma czasu na umawianie wizyty. Należy działać od razu.

Dlatego też zgromadziliśmy wyposażenie i sprzęt medyczny, który na miejscu, w najkrótszym możliwym czasie pozwala postawić diagnozę i rozpocząć leczenie. Nie wysyłamy naszych Pacjentów do innych, lepiej zaopatrzonych punktów medycznych bo sami jesteśmy takim właśnie punktem.

Dysponujemy pełnym zapleczem do szybkiej diagnostyki stanów nagłych, cyfrowym aparatem RTG, który daje obraz już po 5 sekundach, dobrze wyposażonym laboratorium analitycznym (w którym możemy, między innymi, na miejscu dokonać skomplikowanych analiz na obecność amoniaku), aparaturą do tzw. echa serca, tlenoterapii, inkubatorami i szpitalem z podgrzewanymi klatkami.